Systemy alarmowe i kontrola dostępu

Doskonałym rozwiązaniem zabezpieczenia wszelkiego rodzaju pomieszczeń jest zamontowanie alarmu. Dzięki alarmowi nie tylko mamy kontrolę nad pozostawionym mieniem ale także przy zastosowaniu odpowiednich sygnałów dźwiękowych możemy odstraszyć potencjalnego złodzieja. Alarmy wykorzystywane są w dużych firma i biurach, które zabezpieczają wyjścia, wejścia oraz okna pomieszczeń. Zazwyczaj włączane są po zamknięciu firmy i opuszczeniu jej przez wszystkich pracowników. Alarmy takie wyposażone są w panel kontrolujący, na którym wpisuje się kod dostępu, kontroluje czujki rozmieszczone w obiekcie oraz sprawdza stan alarmu. Każdy alarm posiada odpowiednie czujniki, które zamontowane we właściwych miejscach informują o ruchu osób niepożądanych, które znalazły się w ich zasięgu po ich aktywowaniu. Alarmy takie bardzo często powiadają system powiadomień. Po wybraniu odpowiedniej opcji można otrzymać informację na dowolne urządzenie na przykład telefon komórkowy o włączeniu alarmu. Można także poinformować odpowiednie służby takie jak ochrona włamaniu czy uruchomieniu czujki.

Oprócz firm coraz częściej z montażu alarmu korzystają użytkownicy prywatni, którzy montują alarmy w domach, garażach czy piwnicach. Forma działania alarmu jest taka sama jak w przypadku alarmu montowanego w dużych firmach. Różnice mogą polegać na ilości wykorzystanych czujników ruchu czy opcji powiadomień i alarmów. Nasza firma oferuje kompleksowe wyposażenie, dobór i montaż wszelkiego rodzaju alarmów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w doborze i instalacji wszelkiego rodzaju sieci alarmowych nasi pracownicy w bardzo szybki i fachowy sposób są w stanie rozłożyć odpowiednie okablowanie, zamontować we właściwych miejscach czujniki oraz prawidłowo i bezbłędnie zaprogramować panel sterujący. Wszystko w bardzo czysty i szybki sposób w jak najmniejszy sposób ingerując w istniejącą już infrastrukturę oraz inne istniejące już sieci.

Kontakt z nami

MIX-TOP Sławomir Lasecki
ul. Malińska 13, 63-300 Pleszew
woj. wielkopolskie
e-mail: info@mix-top.pl
tel. +48 606 345 708STRONA GŁÓWNAO FIRMIETELEWIZJA SATELITARNAMONITORING CCTV / IPSYSTEMY ALARMOWENAPRAWA ELEKTRONIKI I CB RADIASKLEP HD-SIGHT

MIX-TOP - PLESZEW 2015 ©