Telewizja satelitarna

Firma Mix-Top specjalizuje się w instalacji odbiorników, dekoderów i platform satelitarnych. W naszej ofercie można znaleźć wszystkie dostępne platformy cyfrowe, które znajdują się na rynku. Nasza oferta jest zawsze najlepsza i odpowiednio dopasowana do potrzeb klienta. Naszym zadaniem jest dobrać jak najlepsze warunki oraz stworzyć konkurencyjną i wyjątkową ofertę dla każdego klienta. Posiadamy bardzo szeroki wachlarz dekoderów satelitarnych do odbioru kanałów w formie cyfrowej oraz z jakością HD. Nasze dekodery są zawsze najnowsze i z najbardziej aktualnym oprogramowaniem co zapewnia najlepszą jakość odbioru i transmisji. W swojej ofercie oprócz dekoderów i abonamentów platform satelitarnych znajduje się także możliwość dokupienia opcji multi room zapewniającej odtwarzanie programów na wielu odbiornikach w domu. Proponujemy odpowiednie dobranie anten satelitarnych oraz ich fachowy montaż.

Oferujemy także właściwe i bezinwazyjne zamontowanie całości okablowania, sieci oraz wszystkich przyłączy, gniazdek i przewodów. Po za tym proponujemy usługi w dziedzinie telewizji internetowej z wykorzystaniem dekoderów z wbudowanymi dyskami twardymi, możliwością nagrywania programów telewizyjnych oraz korzystającą z domowej sieci internetowej. Opcja ta pozwala cieszyć się wszystkimi kanałami telewizyjnymi nie tylko na telewizorze ale także na urządzeniach typu komputer, laptop czy tablet i smartfon. Wszystkie oferowane przez nas produkty, nie tylko urządzenia zamontowane u klienta, ale także usługi podlegają gwarancji oraz serwisowi na najwyższym poziomie. Wszystkie świadczone przez nas usługi w dziedzinie telewizji cyfrowej, satelitarnej są kompleksowe i rzetelne, a nasi fachowcy wykwalifikowanie i kompetentni.

Kontakt z nami

MIX-TOP Sławomir Lasecki
ul. Malińska 13, 63-300 Pleszew
woj. wielkopolskie
e-mail: info@mix-top.pl
tel. +48 606 345 708STRONA GŁÓWNAO FIRMIETELEWIZJA SATELITARNAMONITORING CCTV / IPSYSTEMY ALARMOWENAPRAWA ELEKTRONIKI I CB RADIASKLEP HD-SIGHT

MIX-TOP - PLESZEW 2015 ©