Naprawa elektroniki i montaż CB

Firma Mix-Top oferuje największy w okolicy wybór urządzeń typu CB-Radio. Sprzedajemy wszystkie najnowsze modele odbiorników radiowych, anten samochodowych i stacjonarnych oraz montaż i serwis. W naszej ofercie na bieżąco znajduje się cała gama producentów odbiorników CB w pełnym zakresie cenowym, od tańszych modeli po najlepsze, najwyższej klasy. Na życzenie klienta możemy zamówić i sprowadzić model, który aktualnie nie jest dostępny w naszym sklepie. Oferujemy także fachowe doradztwo i pomoc w wyborze CB Radia oraz profesjonalny montaż, uruchomienie i programowanie sprzętu. Nasze CB Radia są zawsze najlepszej jakości w bardzo dobrej cenie. Nasza oferta jest ciągle aktualizowana tak aby nadążyć za ciągle zmieniającymi się trendami rynku. Tylko u nas masz gwarancję zakupu najlepszego sprzętu, pomoc techniczną, wszelkie naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Nasza firma posiada także wyszkolony serwis, który zajmuje się naprawami szeroko rozumianej elektroniki użytkowej. Zajmujemy się naprawami uszkodzonego sprzętu, wymianą podzespołów oraz w razie konieczności sprowadzamy bezpośrednio od producenta części,które są konieczne do właściwej pracy urządzenia. Nasz serwis gwarantuje, że po naprawie sprzęt będzie działać prawidłowo przez wiele lat. Zajmujemy się naprawami urządzeń nie tylko zakupionych w naszym punkcie. Bez problemu serwisujemy także urządzenia, które nie zostały u nas zakupione. Służymy pomocą i poradą dla wszystkich klientów zarówno indywidualnych jak również dla firm. Na wszystkie wykonane przez nas naprawy oraz wymienione podzespoły udzielamy gwarancji. Znak firmowy Mix-Top to zawsze gwarancja najlepszych towarów, najlepszej obsługi oraz zapewnienie kompleksowej i fachowej pomocy w dziedzinie elektroniki.

Kontakt z nami

MIX-TOP Sławomir Lasecki
ul. Malińska 13, 63-300 Pleszew
woj. wielkopolskie
e-mail: info@mix-top.pl
tel. +48 606 345 708STRONA GŁÓWNAO FIRMIETELEWIZJA SATELITARNAMONITORING CCTV / IPSYSTEMY ALARMOWENAPRAWA ELEKTRONIKI I CB RADIASKLEP HD-SIGHT

MIX-TOP - PLESZEW 2015 ©