O firmie MIX-TOP

Firma Mix-Top funkcjonuje na rynku krajowym od wielu lat. Jest to jedna z bardziej rozpoznawalnych marek na rynku regionalnym. W swojej ofercie posiadamy całą gamę obejmującą telewizję satelitarną oraz internetową, monitoring i zabezpieczenia firm, domów i hal produkcyjnych, alarmy i zabezpieczenie najwyższej jakości oraz pełny i kompleksowy serwis urządzeń elektronicznych i CD Radia. Proponujemy Państwu bardzo szeroki wachlarz usług związanych z obiorem telewizji satelitarnej najlepszych polskich i zagranicznych platform. Posiadamy wszelkie urządzenia niezbędne do prawidłowej pracy i odbioru sygnału satelitarnego takie jak dekodery, karty i talerze. Oferujemy także możliwość podłączenia i odbioru telewizji internetowej.

Nasza firma posiada także w swojej ofercie szeroki wachlarz urządzeń zabezpieczających takich jak alarmy i systemy monitoringu. Gwarantujemy kompleksowy montaż całej sieci monitoringu łącznie z rozłożeniem niezbędnego okablowania, montażu kamer i rejestratora oraz fachową obsługę i programowanie właściwej pracy tych urządzeń. Oprócz systemu kamer i monitoringu posiadamy także wszelkiego rodzaju alarmy, które służą do zabezpieczenia drzwi, bram i wejść. Alarmy można dopasować w zależności od potrzeb oraz w specjalistyczny sposób je zaprogramować. Każdy alarm gwarantuje bezpieczeństwo, a systemy monitoringu właściwą kontrolę hal produkcyjnych, podwórek i innych obiektów.

Wszystkie oferowane przez nas urządzenia są przez naszą firmę serwisowane oraz w ramach gwarancji i oferty pogwarancyjnej naprawiane. Posiadamy fachowy dział serwisowy, który jest w stanie rozwiązać każdy problem oraz naprawić wszystkie urządzenia elektroniki użytkowej. Po za tym prowadzimy sprzedaż oraz serwis urządzeń typu CB Radio.

Kontakt z nami

MIX-TOP Sławomir Lasecki
ul. Malińska 13, 63-300 Pleszew
woj. wielkopolskie
e-mail: info@mix-top.pl
tel. +48 606 345 708STRONA GŁÓWNAO FIRMIETELEWIZJA SATELITARNAMONITORING CCTV / IPSYSTEMY ALARMOWENAPRAWA ELEKTRONIKI I CB RADIASKLEP HD-SIGHT

MIX-TOP - PLESZEW 2015 ©