Monitoring IP, telewizja CCTV

Naszym klientom proponujemy doskonałe zabezpieczenie mienia oraz kontrolę obiektów dzięki specjalistycznym oraz wykonanym w wysokiej jakości kamerom monitoringu. Wszelkiego rodzaju obiekty typu fabryki, biura czy place mogą być narażone na włamania i szkody. Bardzo często w okresie świąt, długich weekendów czy w nocy pozostają bez nadzoru. Doskonałym i bardzo prostym rozwiązaniem jest zastosowanie kamer monitoringu.

Odpowiednio rozmieszczone pozwalają w dowolny sposób monitować teren, plac czy biuro. Dzięki kamerom nic nie umknie naszym oczom. Kamery wyposażone są w możliwość nagrywania w nocy w bardzo wysokiej jakości obrazu. Po za tym mogą być wyposażone w nagrywanie dźwięku. Dzięki temu jesteśmy w stanie odtworzyć nagrany materiał i sprawdzić wszystkie niepokojące wydarzenia. Nie tylko w fabrykach czy zakładach zalecane montowanie jest kamer. Wielu indywidualnych klientów coraz częściej decyduje się na zamontowanie monitoringu domowego. Między innymi ze względu na bezpieczeństwo mienia, ale także domowników. Każdy zestaw kamer wyposażony jest w rejestrator, który dzięki wbudowanym twardym dyskom jest w stanie nagrywać wiele godzin bez starty danych. Rejestratory mogą być podłączone do monitora czy telewizora, dzięki temu można dowolnie operować kamerami i sprawdzać nagrania oraz stan bieżący. Po za tym istnieje możliwość zdalnego zalogowania się do rejestratora z dowolnego miejsca na świecie za pomocą sieci internetowej. Można wtedy sprawdzić czy dom, firma czy inny obiekt wyposażony w monitoring jest bezpieczny. Rejestratory dobierane są ze względu na ilość wykorzystanych kamer oraz jakość zapisy.

Cała sieć zaprojektowana jest i zainstalowana przez nasza firmę. Nasi pracownicy właściwie przeanalizują potrzeby klienta i dobiorą odpowiedni sprzęt do zamontowania. Wszystkie niezbędne czynności związane z instalacja monitoringu wykonane są przez naszych pracowników takie jak rozłożenie okablowania, zamontowanie kamer oraz zaprogramowanie rejestratora. Dzięki latom praktyki doskonale potrafimy ocenić zapotrzebowanie na właściwa ilość kamer oraz ich prawidłowe rozmieszczenie. Dzięki temu żaden zakamarek monitorowanych obiektów nie pozostanie bez nadzoru i bacznego oka kamery.

Kontakt z nami

MIX-TOP Sławomir Lasecki
ul. Malińska 13, 63-300 Pleszew
woj. wielkopolskie
e-mail: info@mix-top.pl
tel. +48 606 345 708STRONA GŁÓWNAO FIRMIETELEWIZJA SATELITARNAMONITORING CCTV / IPSYSTEMY ALARMOWENAPRAWA ELEKTRONIKI I CB RADIASKLEP HD-SIGHT

MIX-TOP - PLESZEW 2015 ©